AKCESORIA KLINICZNE OD PRODUCENTA ORYGINALNEGO SPRZĘTU

Zapewnienie pacjentom precyzyjnej opieki wymaga kompleksowego podejścia do kwestii sprzętu.

Twój sprzęt to coś więcej niż jeden konkretny komponent czy pojedyncze akcesorium. Gdy chodzi o kwestię jego żywotności, całość jest czymś więcej niż sumą części. Gdy opieka nad pacjentami stanowi element równania — niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć możliwości swojego sprzętu dzięki nowym akcesoriom, czy po prostu wymienić standardowe materiały eksploatacyjne — każdy szczegół ma znaczenie.
W SKRÓCIE

Precyzja dzięki spójności

Wydłuż okres eksploatacji swojego sprzętu dzięki akcesoriom zaprojektowanym specjalnie pod kątem zgodności

Potwierdzona jakość

Przetestowane pod kątem zgodności z najnowszymi standardami wydajności i trwałości

Unikaj zakłóceń w pracy

Mając pod ręką produkty, można uniknąć czekania na dostawę

Łatwe i bezproblemowe składanie zamówień

Możliwość szybkiego wyszukania i zakupu wymaganych akcesoriów przez całą dobę i siedem dni w tygodniu
FUNKCJE

Wysoka jakość inżynierii, konserwacji i wsparcia technicznego

To my tworzymy sprzęt, części i akcesoria. Nikt nie rozumie naszej technologii lepiej niż my. Części i akcesoria o jakości odpowiadającej oryginalnemu sprzętowi stanowią kompleksowe rozwiązanie, które pomaga zoptymalizować działanie urządzeń i może pozytywnie wpłynąć na zdolność do zapewnienia pacjentom bardziej precyzyjnej i spersonalizowanej opieki.

Zgodność i jakość

Nasze akcesoria, projektowane pod kątem precyzyjnej współpracy z bazowym urządzeniem lub systemem i wytwarzane zgodnie ze specyfikacjami firmy GE Healthcare, są tworzone przez te same zespoły inżynierskie, które skonstruowały oryginalny produkt. Z myślą o dorównaniu najnowszym standardom użyteczności, wydajności i niezawodności poddajemy nasze akcesoria takim samym rygorystycznym testom — przeprowadzanym przez zespoły doskonale rozumiejące znaczenie akcesoriów klinicznych — przez jakie przechodzi każdy element wyposażenia. A kiedy napływają informacje zwrotne od klientów, korygujemy problem i dążymy do zapewnienia jakości w przyszłości.

Maksymalizacja czasu pracy bez przestojów

Znalezienie akcesoriów innych producentów do starszych urządzeń jest często trudniejsze. Firma GE Healthcare dostarcza części i akcesoria do swoich produktów tak długo, jak długo pozostają one na rynku — niezależnie od ich popularności czy faktu wprowadzenia nowego modelu. Mając pod ręką potrzebne akcesoria, możemy wydłużyć czas pracy bez przestojów dzięki wyeliminowaniu konieczności oczekiwania na dostarczenie potrzebnych produktów.

Doskonałe wsparcie i łatwość składania zamówień

Dostosowany do urządzeń mobilnych system składania zamówień online — element dostępnego przez całą dobę i siedem dni w tygodniu sklepu serwisowego — umożliwia szybkie wyszukanie potrzebnych części i akcesoriów klinicznych. Wystarczy kilka kliknięć lub krótka rozmowa telefoniczna. Istnieje również możliwość zintegrowania sklepu serwisowego z własnym systemem CMMS, ERP lub systemem zaopatrzenia w celu wygodnego składania zamówień bez dodatkowych kosztów. Ceny widoczne w sklepie serwisowym są cenami całkowitymi. Oznacza to, że nie obowiązują żadne ukryte opłaty, które mogą być naliczane przez innych dostawców zewnętrznych.

Dlaczego warto korzystać z oferty producenta oryginalnego sprzętu (OEM)

Wysokiej klasy sprzęt medyczny może charakteryzować się specyficznymi cechami i mieć konkretne wymagania, dlatego stosowanie w nim części lub akcesoriów innych niż pochodzące od producenta oryginalnego sprzętu (OEM) może wpłynąć na jego działanie.

Testowanie dokładności pomiarów czujnika SpO2 TruSignal | GE Healthcare (Wielka Brytania)

Akcesoria, takie jak kable i czujniki SpO2, mogą mieć wpływ na efektywność sprzętu do monitorowania. Dlatego niezwykle ważne jest, aby akcesoria używane z tymi urządzeniami były przetestowane i sprawdzone pod kątem prawidłowego współdziałania.

Zróżnicuj swój asortyment mankietów do pomiaru ciśnienia krwi | GE Healthcare (Stany Zjednoczone)

Klienci zgłaszali wiele problemów związanych z używaniem mankietów do pomiaru ciśnienia krwi innych firm w urządzeniach firmy GE Healthcare. Posiadanie różnorodnych mankietów do pomiaru ciśnienia krwi — dostępnych w bogatej ofercie firmy GE — które spełnią potrzeby pacjentów, umożliwia dokładne odczyty i w rezultacie osiągnięcie doskonałych efektów leczenia.

Dostęp do zamówień online 24/7 pozwala szybko znaleźć potrzebne części lub akcesoria dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz.

JB00397PL