O nas

Czym się zajmujemy

Jako wiodący innowator w skali światowej w dziedzinie technologii medycznych i rozwiązań cyfrowych, firma GE Healthcare, oferuje inteligentne urządzenia, narzędzia analityczne, aplikacje i usługi obsługiwane przez opartą na sztucznej inteligencji platformę Edison, dzięki którym klinicyści mogą podejmować szybsze i bardziej świadome decyzje.

Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w branży opieki zdrowotnej i globalnej kadrze liczącej około 50 000 pracowników nasza firma działa w samym centrum ekosystemu, którego celem jest precyzyjna opieka zdrowotna (and. Precision health) , cyfryzacja sektora opieki, zwiększenie efektywności i poprawa efektów dla pacjentów, systemów opieki zdrowotnej i badaczy na całym świecie.

Cenimy takie wartości jak wzajemny szacunek, przejrzystość, uczciwość i różnorodność.

  • Healthcare Systems

    Dostarczamy technologie medyczne, infrastrukturę informatyczną, narzędzia analizy danych i wspomagające proces decyzyjny w diagnostyce, leczeniu i monitorowaniu pacjentów.

    Oferujemy także usługi serwisowe, akcesoria i materiały eksploatacyjne, szkolenia i plany szkoleniowe oraz usługi doradcze.

Najważniejsze fakty

Insights

Health, Science & Tech News

Kariera w firmie GE Healthcare

Postaw na karierę w branży, która wpływa na poprawę jakości życia

Chcemy poznać Twoją opinię.

Czy masz jakieś pytania?

Kontakt