O nas

Odsłanianie ludzkiej twarzy opieki zdrowotnej

W GE HealthCare możliwości mierzymy innowacjami. Współpracujemy z naszymi klientami, aby w jak największym stopniu wykorzystać wspaniały potencjał opieki zdrowotnej poprzez nowatorskie technologie medyczne, inteligentne urządzenia i rozwiązania z zakresu opieki. Tworzymy lepsze narzędzia pozwalające zapewnić pacjentom wyższy poziom opieki. Wspólnie nie tylko budujemy lepszą, zdrowszą przyszłość, ale także każdego dnia realizujemy nasz cel, jakim jest stworzenie świata, w którym opieka zdrowotna nie ma ograniczeń.

Ok. 1 mld USD

wydatków na działalność badawczo-rozwojową i inwestycje w produkty w 2021 r.

PONAD 4 MLN

zainstalowanych urządzeń

Ponad 1 mld

pacjentów korzystających z usług każdego roku

Ponad 200

aplikacji do obrazowania

Innowacje w opiece zdrowotnej

Globalna skala, lokalne potrzeby

Precyzyjna opieka zdrowotna

Zrównoważone podejście

Innowacje opracowywane przez firmę GE HealthCare upraszczają proces opieki i sprawiają, że cechuje się on większą integracją i precyzją.

Poznaj nasz zespół kierowniczy

Na czele naszej organizacji stoi grupa liderów, którzy wierzą w to, że firma GE HealthCare jest najlepszym wyborem dla interesariuszy na całym świecie. Kierują naszą firmą, mając w głowie wizję nowej ery opieki zdrowotnej.

„Aby osiągnąć nasz cel, jakim jest stworzenie świata, w którym opieka zdrowotna nie ma ograniczeń, musimy opracowywać produkty i usługi tak wyjątkowe, jak pacjenci i lekarze, na rzecz których pracujemy. Pomoże nam w tym stworzenie środowiska, w którym różnorodne grupy wspierają się i szanują mimo dzielących je różnic. Gdy ludzie czują się akceptowani, szanowani i doceniani, zyskują siłę niezbędną do tworzenia rozwiązań, które są odpowiedzią na najbardziej palące problemy branży medycznej, i przyczyniają się do poprawy wyników leczenia pacjentów na całym świecie”.

Abigail Epane-Osuala, dyrektor ds. różnorodności, równości i integracji oraz kierownik działu strategicznych inicjatyw w zakresie zasobów ludzkich

Realizacja naszego celu

Motorem naszych działań jest chęć stworzenia świata, w którym opieka zdrowotna nie ma ograniczeń. Wspólnie dążymy do cyfryzacji sektora opieki zdrowotnej, zwiększenia produktywności pozwalającej na poprawę efektów leczenia pacjentów i stworzenia efektywnych rozwiązań dla lekarzy, systemów opieki zdrowotnej i badaczy na całym świecie.

50 tys.

pracowników na całym świecie

>160

krajów na świecie

>11 tys.

patentów na całym świecie

Czy masz jakieś pytania? Chcemy poznać Twoją opinię.